Woda z pewnego źródła
Woda z pewnego źródła

Pompa ręczna do wody i zlew ogrodowy - Hydro Pomp


Jeśli interesuje Państwa pompa do studni, pompa wodna ręczna czy studnia abisyńska, to trafili Państwo na odpowiednią stronę. Proponujemy wysokiej klasy urządzenia w 100% polskiej produkcji. W naszej ofercie udostępniamy różnego rodzaju rozwiązania do ogrodów odznaczające się funkcjonalnością i estetyką wykonania.


Każda nasza pompa do studni została skonstruowana z trwałych i wytrzymałych materiałów, które tworzą solidną konstrukcję. Ponadto nasza pompa do studni, dzięki zastosowaniu odpowiednich technik produkcji, generuje liczne oszczędności, minimalizując straty wody. Dla osób, które borykają się z wysokim poziomem wód gruntowych idealna jest studnia abisyńska. Prosta budowa i praktyczna konstrukcja gwarantuje użytkownikom, że abisynka będzie doskonale spisywała się przy pobieraniu wody z poziomu 5-7 metrów. Równie praktyczny w zastosowaniu jest zlew ogrodowy. Stanowi nie tylko ozdobę każdego zielnika, ale jest także funkcjonalny. Każdy nasz zlew ogrodowy wykonany został z materiałów odpornych na korozję, dzięki czemu będzie Państwu służył przez długie lata. Istotną zaletą naszego asortymentu są niezwykle atrakcyjne ceny.


Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszego asortymentu, znajdziecie praktyczne rozwiązania swoich problemów, jak pompa ręczna do wody czy części zamienne. Pragniemy by dostępne wśród naszych propozycji produkty, spełniały Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Aktualności

2011-04-10

Witamy!

Witamy na nowej stronie naszej firmy. Mamy nadzieję, że prezentacja oferty w nowej formie przypadnie Państwu do gustu.

O firmie

Od 1993 roku produkujemy żeliwne lampy ogrodowe, lampy parkowe, lampy uliczne, kinkiety zewnętrzne, lampy wiszące, ręczne pompy do wody tzw. abisynki oraz żeliwną...

 

Więcej O firmie

Kontakt

P.P.H.U. HYDRO-POMP

Michał Dydymski

 

ul.Szarych Szeregów 14

63-000 Środa Wlkp.

 

Lampy ogrodowe